Závody rok 2004

NP      NP III kolo 31.1.04 Praha

Jméno

Umístnění

Kata

Kumite

Kategorie

Libelová Veronika

2

X

 

St.žák.

Miletín Jakub

3

X

 

ml.žák

Holeček Tomáš

2    -     3

X

X

Kadet

Rafaelová Samanta

3

X

 

ml.žák.

Kata tým ve složení

Miletín Jakub

Šanda Jan

Frohlich Ladislav

 

     2

 

 

 

ml.žáci

 

   NP I kolo 20.3.04 Ústí nad Labem

Jméno

Umístnění

Kata

Kategorie

Jan Šanda

1

X

nej.žáci

Domink Kraus

2

X

nej.žáci

Jakub Miletín

1

X

ml.žáci

Ladislav Frohlich

3

X

ml.žák.

Samanta Rafaelová 1 X st.žákyně
Šárka Holečková 1 X dorost
Vladimír Zvěřina 1 X kadet
Lenka Moravcová 1 X juniorky
Alena Procházková 2 X juniorky
Zdeněk Nanár 1 X junior
Tomáš holeček 2 X junior

Kata tým ve složení

Miletín Jakub-Šanda Jan-Frohlich Ladislav

 

 

1

 

 

ml.žáci

 

    4 ročník,Pohár  Rachmy Soebajo Pelhřimov 1.5.2004

Jméno

Místo

Kumite

Kata

Kategorie

Zdeněk Nanár 1-1

X

X

junior

Lucie Hejroská 1

 

X

kadetky

Samanta Rafaelová 2

 

X

st.žákyně

Vladimír Zvěřina 3

 

X

st.žáci

Jan Šanda 2   X ml.žáci

Kata tým ve složení

Miletín Jakub-Šanda Jan-Frohlich Ladislav

 

 

 

2

 

 

ml.žáci

        

                        XI MČR 13.6.2004 Praha žáci a junioři

         Jméno

Umístnění

Kata

Kumite

Kategorie

        Zdeněk Nanár

       2-1

X

X

junior

        Jakub Miletín

       1

X

 

ml.žák

        Ladislav Frohlich

       4

X

 

ml.žáci

        Rafaelová Samanta

       2

X

 

st.žákyně

        Vladimír Zvěřina

       2-1

X

X

st.žáci

        Veronika Lieblová

      2

X

 

st.žákyně

        Dominik Kraus

       3

X

 

nej.žáci

        Lenka Moravcová

       3

X

 

juniorka

        Tomáš Holeček

       3

 

X

junior

                      NP III kolo 3.10.04 Praha

Jméno     Umístnění   Kata     Kumite   Kategorie
Zdeněk Nanár    3-1     X X Junior  
Tomáš Holeček    4 X   Junior
Vladimír Zvěřina     2-1 X X Kadet
Samanta Rafaelová 2 X   St.žákyně
Jan Šanda 2 X   nej.žák
Kata tým ve složení Jan Šanda+Jakub Miletín +Ladislav Frohlich 2 místo    

                       

 

                                                                                                                                                      Vánoční turnaj 14.12.2004 Praha

 

Jméno

Umístnění

kata

Kumite

Kategorie

Lieblová veronika

         1

X

 

Ml.žáci

Jakub Miletín

        1

X

 

Nej.žáci

Ladislav Fröhlich

        1

X

 

Ml.žáci