Výsledky našich závodníků na závodech FUDOKANU    vody rok

                                                                                                               2004

                                                                                                               2005

                                                                                                               2006

NP III kolo 2.2.2003 Praha

     Jméno

místo

kata

Kumite   Kategorie

M.Krásl

  1

X

               Junior

L.Moravcová

  1

X

               Kadetka

V.Zvěřina

  1

X

               St.žák

V.Lieblová

  2

X

               St.žákyně

Z.Nanár

  2

X

               Junior

T.Holeček

  3

 

X            Kadet

V.Zvěřina

  3

 

X             St.žák

T.holeček

  4

X

                Kadet

 

MČR- kadet-senior 23.3.2003              

Jméno

místo

kata

kumite

kategorie

T.Holeček

    3

 

      X

Kadet

T.Holeček

    5

 X

 

Kadet

L.Moravcová

    1

 X

 

Kadetka

L.Moravcová

    2

 

      X

Kadetka

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Mistrovství Evropy- Kadet,junior,senior

26-27.04.2003 Praha

3 místo EMBU junior

Zdeněk Nanár a Lenka Moravcová

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

MČR děti - junior 7.6.2003 Praha

   Jméno místo kata kumite kategorie
Jan Šanda   5   X    ml.žáci
Jakub Miletín   3   X    ml.žáci
Samanta Rafaelová   1   X    st.žákyně
Lenka Moravcová   3   X    juniorky
Klára Špeciánová   2   X    juniorky
Zdeněk Nanár   3-1   X     X  junior

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

NP II kolo Ústí n/L  4.10.2003

 Jan Šanda                     3 místo nejmlad.žáci kata

Jakub Miletín                 2 místo nejmlad.žáci kata

Samanta Rafaelová          místo  mlad.žákyně

Lukáš Zedník                 3 místo  mlad.žáci

Veronika Lieblová         3 místo  starš.žákyně

Bohuslav Dominik            místo  starš.žáci

Vladimír Zvěřina            3 místo  starš.žáci

Lenka Moravcová         1 místo   juniorky                                                 

Klárka Špeciánová        2 místo   juniorky                                                          KATY

Zuzana Kadavá             2 místo   kadetky

Lucka Hejrocká            3 místo  kata kadetky

Zdeněk Nanár               1 místo   junior 

Vladislav Toman            2 místo   junior

Tomáš Holeček             3 místo   junior  

Roman Nový                 1 místo   senior

Petr Váňa                      2 místo   senior  

-------------------------------------------------------------------------------------

 KATA TEAM

Jakub Miletín-Jan Šanda-Lukáš Zedník                          2 místo nejml.žáci

Lucka Horejská-Zuzana Kadavá-Veronika Lieblová      2 místo st.žákyně

KUMITE

Z.Nanár 1 místo Vl.Toman 2 místo Tom.Holeček 3 místo junior.

Zuzana Kadavá  1 místo kumite kadetky

Roman Nový  1 místo ,  Petr Váňa  2 místo kumite senior

 

ME Jugoslávie 30.11.2003      Klárka Špeciánová   7 místo v kata junior

 

Vánoční turnaj Praha 14.12.2003

Lieblová Veronika

1 místo kata  roč 96

Miletín Kuba

1 místo kata  roč 95

Frohlich Ladislav

1 místo kata  roč 93

Kadavá Zuzana

2 místo kata  kadet

Špeciánová Klára

2 místo kata  junior